Reklama
Reklama
Home PARTNERZY
PARTNERZY

Polecamy zaprzyjaźniony serwis internetowy www.salus.net.pl

dieta metabolicznaDieta metaboliczna to dieta bez głodzenia, suplementów

i nieapetycznych dań.

Zbilansowane posiłki przygotowane na podstawie wyników badań pacjenta są łatwe do przyrządzenia, smaczne i niedrogie. Natura leczy! Składniki potraw regulują gospodarkę hormonalną pacjenta, stymulują regularne wydzielanie insuliny.

Nie ma diet cudownych. Są diety dające krótkotrwałe efekty i diety opracowane indywidualnie na podstawie badań pacjentów, których skuteczność została potwierdzona wynikami badań tysięcy pacjentów na całym świecie.

Dieta metaboliczna metabolic balance® to kompleksowy program regulujący w naturalny sposób przemianę materii bez leków i suplementacji, pozwalający na redukcję wagi ciała i tkanki tłuszczowej, stworzony przez lekarzy i dietetyków.

 


Polecamy zaprzyjaźniony serwis internetowy Kliniki Osteopatii i Rehabilitacji www.klinikaosteopatii.comosteopatia Poznań

Klinika Osteopatii dr Jarosława Ciechomskiego to profesjonalna rehabilitacja pacjentów na terenie Poznania i okolic.

Oferujemy najwyższej jakości usługi i zabiegi wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę rehabilitantów i fizjoterapeutów. Prowadzimy szkolenia dla rehabilitantów i fizjoterapeutów na terenie całego kraju. Posiadamy bardzo dobrą opinię wśród pacjentów i referencje od uczestników naszych szkoleń.

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
TAICHI SCHOOL Piotr Ziemba | www.taichi.com.pl | e-mail: poznan@taichi.com.pl | tel. +48 603 071 711
design: www.albeo.eu skype: michalkojiki